معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت درگذشت امام جمعه کامیاران را تسلیت گفت
معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با صدور پیامی درگذشت امام جمعه کامیاران را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، مهدی صفی یاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با صدور پیامی درگذشت امام جمعه کامیاران را تسلیت گفت.
سلام علیکم بما صبرتم
خبر درگذشت عالم جلیل القدر و روحانی فاضل، مرحوم حاج ماموستا توفیق قربانی امام جمعه اهل سنت کامیاران موجبات تألم و تأثر گردید.
آن مرحوم سالیان طولانی به تربیت طلاب علوم دینی و پاسخگویی خردمندانه و عالمانه به نیازمندیهای فقهی و پاسداری از سنگر مسجد و اقامه نماز جمعه و دفاع از ارزشهای والای اسلام، تقویت جبهه تقریب و وحدت اسلامی و مبارزه با جریان های افراطی و پاسداشت آرمانهای نظام مقدس اسلامی و منویات رهبر فرزانه انقلاب پرداخت و به عنوان مأمن و محل رجوع مردم متدین شهرستان کامیاران منشأ خدمات بسیاری بودند.
اینجانب این ضایعه مولمه را به نیابت از دبیر و اعضای محترم شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور به محضر نماینده معزز ولی فقیه در استان ، علمای گرانقدر و مردم شریف کردستان و شهرستان کامیاران، علی الخصوص خانواده مرحوم قربانی تسلیت عرض نموده و برای آن سعید فقید که بحق از ستون‌های معنوی نظام در استان فرهنگی کردستان بودند تعالی درجات در جوار امام راحل و شهدای مظلوم کردستان مسئلت نموده و برای خانواده ایشان نیز اجر و صبر مسئلت دارم.

فهرست