مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
وارونه جلوه دادن حقیقت از ویژگی دشمنان است/روحانیون اهل سنت محکم پای نظام ایستاده اند
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با اشاره به اینکه وارونه جلوه دادن حقیقت از ویژگی دشمنان است گفت: دشمن درصدد است که وقایع باطل و وارونه را به مردم نشان دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت‌الاسلام سعید عسکری ظهر امروز در همایش پرچمداران بصیرت ویژه ائمه جمعه استان کردستان که در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی برگزار شد،اظهار کرد: روحانیون پرچمداران بصیرت‌اند که نقش هدایتگری مردم را عهده دارند و باید در هر زمان هوشیار باشند.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با اشاره به حرکت های مذبوحانه برخی افراد در فضای مجازی و بیان شایعاتی در این زمینه که روحانیون اهل سنت مسیر خود را از انقلاب جدا کرده اند گفت: افرادی که در کانال های مجازی به روحانیون اهل سنت توهین می کنند آب به آسیاب دشمن می ریزند.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور  به مقاله ایران و استعمار در سال ۵۵ اشاره کرد و گفت: این مقاله به امام راحل (ره) اهانت شده بود مردم قم علیه آن قیام کردند و حماسه آفریدند.

وی یادآور شد: این مقاله امام راحل (ره) را عامل ارتجاع معرفی کرده در حالیکه طبق آیات و احادیث قرآنی کسانی که مشرکان و ظلم کنندگان عامل ارتجاع هستند.

عسکری با اشاره به اینکه وارونه جلوه دادن حقیقت از ویژگی دشمنان است افزود: دشمن درصدد است که وقایع باطل و وارونه را به مردم نشان دهد.

وی اظهارکرد: امروز دشمنان سیلی خورده نظام از ترفندهای مختلف در راستای اهداف خود بهره می‌گیرد.

وی فتنه سال ۸۸ را از دسیسه‌های دشمنان نظام دانست و گفت: این فتنه با بصیرت مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه حماسه نهم دی را رقم زد.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور  همچنین افزود: دشمنان انقلاب عامل کشتار ۱۵ خرداد را که دولت شاهنشاهی و آمریکای جنایتکار عامل اصلی آن بودند وارونه جلوه دادند و به امام راحل (ره)  نسبت دادند.

وی ادامه داد: این در حالی است که امام راحل (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی عامل پیشرفت امت اسلامی بوده و با نگاه حق و صدای رسا اسلام را به جهان معرفی کرد.

وی تاکید کرد: دشمنان نظام از گسترش اسلام و اسلام گرایی در هراس است.

انتهای پیام/

فهرست