امام جمعه اهل سنت بیجار
شهید سلیمانی مکتب عاشورایی را در جهان تکرار کرد/مکتب شهید سلیمانی تقویت کننده وحدت اسلامی است
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شهید سلیمانی مکتب عاشورایی را در جهان تکرار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا محمدیان در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع اهل سنت بیجار، با بیان اینکه ‌زندگی دنیا کوتاه و فرصت درست زیستن و ذخیره گاه انسان برای حیات ابدی نزد خداوند متعال است،گفت: زندگی در دنیا فانی غنیمت بسیار پر ارزش و نعمتی گران و یکبار مصرف و غیرقابل تکرار است.

امام جمعه اهل سنت بیجار خاطرنشان کرد: خداوند تبارک و تعالی در این باره می فرماید:«یوم لاینفع مال و لابنون الا من اتی الله بقلب سلیم»

ماموستا محمدیان اظهار کرد: هیچ چیز برای ارزش انسان بالاتر از قلب سالم نیست و آن ایمان راسخ به خداست چنانچه که سیدنا علی علیه السلام فرمود: «القلب السلیم الذی یلقی ربه و لیس فیه احد سواه»

وی اذعان کرد: نشانه قلب سالم در دنیا خیرخواهی و تلاش در راه سعادت بشریت و حفظ ناموس و مال و شرافت و جان و آبروی مسلمانان است،

امام جمعه اهل سنت بیجار با گرامیداشت سالگرد شهادت شهید سردار سلیمانی اظهار کرد: شهید سلیمانی از مردان خدایی و ایثارگر قرن حاضر بودند.

ماموستا محمدیان تصریح کرد: این شهید والامقام همه تلاشش تقویت روحیه مقاومت در کالبد جهان اسلام بود و مکتب عاشورایی را بار دیگر عملا در دنیا تکرار کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی برای عزت و وحدت اسلامی و شکست استکبار جهانی جان خود را فدا کرد و نشان داد که در سایه روحیه ایثار و مقاومت هر دشمنی را می شود نابود کرد.

به گفته وی، مکتب شهید سلیمانی و راه پر افتخار ایثارگری ایشان تاثیر بسزایی در تقویت روحیه مقاومت و وحدت میان امت اسلامی دارد.

فهرست