شناسه خبر: 9510

لینک کوتاه صفحه

https://kord.dmsonnat.ir/?p=9510

از اساتید حوزه و دانشگاه
شهید سلیمانی فهیم عمیق از دین داشت
از اساتید حوزه و دانشگاه در کردستان گفت: شهید سلیمانی فهیم عمیق از دین داشت و به خاطر همین فهم عمیق به سردار دل‌ها تبدیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت الاسلام طهماسبی در محفل انس با قرآن  که به مناسبت سالگرد سردار دلها شهید سلیمانی در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد:‌  خداوند متعال از دلها خوب خبر دارد.

وی خاطرنشان کرد: سه تا ویژگی از دنیا در قران امده متاع دنیا کم است در جای دیگه می‌گوید این غنچه دنیا تبدیل به گل نمی‌شود.

از اساتید حوزه و دانشگاه در کردستان با بیان اینکه یکی از ویژگی های بارز شهید سلیمانی داشتن دین حقیقی و واقعی است، گفت: شهید سلیمانی فهیم عمیق از دین داشت و به خاطر همین فهم عمیق به سردار دل‌ها تبدیل شد.

حجت الاسلام طهماسبی اضافه کرد: بیت‌المال تاب زیان و ضرر ندارد اگر همه از بیت‌المال در هرجایگاهی که هستیم مراقبت کنیم بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد.

وی تصریح کرد: اگر یقین داشته باشیم که خداوند ناظر بر تمام اعمال ما است هرگز جرات انجام گناه و معصیت نداشتیم.

از اساتید حوزه و دانشگاه در کردستان از تواضع و فروتنی به عنوان دیگر ویژگی بارز شهید سلیمانی نام برد و گفت: روحیه مردمی بودن از نشانه های تواضع و فروتنی بسیار زیاد شهید سلیمانی بود.

حجت الاسلام طهماسبی افزود: شهید سلیمانی همواره به همراهانش تاکید می فرمایید به گونه‌ای رفتار نکنید که فاصله‌ای بین من و مردم ایجاد شود.

وی عنوان کرد: خداوند برکسانی که تواضع دارند رحمت و عنایت بی‌شمار دارد و آنها را عیان می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: بذل و بخشش از دیگر ویژگی‌های شهید سلیمانی بود که موجب شد به سردار دل‌ها در جهان تبدیل شود.

انتهای پیام/

 

فهرست