استاندار کردستان:
شهدای مظلوم کردستان سند تزویر و ریاکاری مدافعان دروغین حقوق کُرد هستند
استاندار کردستان خطاب به ضد انقلاب گفت: فریب‌خوردگان و مدعیانی که خود را مدافعان مردم می‌دانند امروز چشم‌های خود را باز کنند شهید توفیق احمدی و شهیده فاطمه اسدی و هزاران شهید انصار سند مظلومیت و حقانیت استان کردستان و سند رسوایی و تزویر و ریاکاری آنهایی است که در مقابل این نظام و مردم با شعارهای دروغین ایستادند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا استاندار کردستان پیش از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهید توفیق احمدی و یک شهید گمنام در سنندج، اظهار کرد: امروز مانند بسیاری از روزهایی که مردم کردستان در این چهار دهه به ویژه در دهه نخست انقلاب تجربه کرده‌اند، روزی است که فضای این جامعه و این استان و این شهر سلحشور معطر به عطر ناب شهیدان است.

استاندار کردستان خاطرنشان کرد: شهادت بزرگترین سعادتی است که خداوند متعال برای بندگان مقرب خود مقدر فرموده است و شهادت مقام بر و نیکی و مقام ابرار است.

زارعی‌کوشا اضافه کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید هیچگاه به مقام بر و ابرار نائل نخواهید شد مگر آنکه از آنچه که دوست دارید و برای شما محبوب است در راه خدا انفاق کنید و چه چیزی از جان عزیزتر که شهیدان ما آن را در راه خدا و جانبازی و جان برکفی در طبق اخلاص نهادند و تقدیم کردند.

وی گفت: ما امروز به خانواده عزیز شهید توفیق احمدی تسلیت نمی‌گوییم بلکه تبریک عرض می‌کنیم امروز روز مبارکی برای کردستان است چرا که شهر و استان ما به نام شهید احمدی و شهید گمنامی مزین شده است.

استاندار کردستان عنوان کرد:‌ آیا این تبریک ندارد اینکه قران بشارت می‌دهد نپندارید که شهیدانتان از میان شما رفته و مرده‌اند بلکه آنها احیا و زنده هستند و نزد خدا متنعم بوده و روزی می‌خورند.

وی افزود: امروز روزی است که ما باید میثاق مجدد با خون شهدا ببنیدم و مقرر کنیم پیمان خود را با خون شهدا راه پر افتخار و تابناک شهدا را با ولایت‌مداری و عمل به وظایف و تکالیف و تلاش در مسیر خدمت به مردم ادامه دهیم.

زارعی‌کوشا گفت: فریب‌خوردگان و مدعیانی که خود را مدافعان مردم می‌دانند امروز چشم‌های خود را باز کنند شهید توفیق احمدی و شهیده فاطمه اسدی و هزاران شهید انصار سند مظلومیت و حقانیت استان کردستان و سند رسوایی و تزویر و ریاکاری آنهایی است که در مقابل این نظام و مردم با شعارهای دروغین ایستادند.

وی خطاب به گروهک‌های ضدانقلاب و دشمنان انقلاب گفت: اگر شما مدعی دفاع از حقوق مردم و استیفای حقوق ملت کرد هستید با یک انسان شریفی که در مغازه در روستا امرار معاش می‌کند چرا باید اینگونه رفتار کنید.

استاندار کردستان اضافه کرد: شهید توفیق احمدی سند تزویر و ریاکاری ضدانقلاب است و مردم عزیز کردستان همچنان که تا امروز با بصیرت خود اثبات کرده‌اند هیچگاه اجازه تفرفه‌افکنی به مزدوران سرسپرده را نخواهند داد و با تبعیت از راه شهیدان و مرام و مسلک شهیدان همه توان خود را برای زنده نگهداشتن یاد شهید که راه پر افتخار نگین خلقت حضرت محمد مصطفی است با بصیرت و بیداری و هوشیار این راه را پر افتخار زنده نگه می‌دارند.

وی عنوان کرد: ما مسئولان و خادمان و نوکران مردم در کردستان شب و روز را به هم خواهیم دوخت و انشاءالله با تلاش همه جانبه برای خدمت به این مردم عزیز و مظلومی که امروز سند حقانیت خود را تشییع می‌کنند مسیر شهدا را با دعای خیر و همراهی مردم ادامه خواهیم داد و اجازه تفرقه‌افکنی و ایجاد فضای دوگانه و چندگانه و سوءاستفاده به هیچ جریانی را نخواهیم داد و افتخار ما خادمی مردم استان است.

انتهای پیام

فهرست