شناسه خبر: 9383

لینک کوتاه صفحه

https://kord.dmsonnat.ir/?p=9383

سینه مردم کُرد و کردستانی‌ها انباشته از نفرت از ضدانقلاب است
فرمانده سپاه کردستان اضافه کرد: سینه مردم کرد و کردستانی‌ها انباشته از نفرت ضدانقلاب است چرا که آنها هرآنچه صدام و صدامیان گفتند علیه ملت ایران و کرد پیاده کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، سردار سیدصادق حسینی در مراسم چهلم خاکسپاری شهیده فاطمه اسدی که در مجتمع فجر سنندج برگزار شد اظهار کرد: امروز مراسم چهلمین روز خاکسپاری شهیده‌ای است که سال‌های متمادی از خانه و کاشانه دور بود و جسدش در کوه‌های چهل چشمه رها شد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اذعان داشت: ظلمی که گروهک‌های ضد انقلاب و مخالف مردم به شهیده فاطمه اسدی و امثال این شهیده روا داشتند، بسیار بزرگ بود و هیچگاه فراموش نمی‌شود.

وی با اشاره به جنایاتی که ضدانقلاب در حق مردم کردستان کردند گفت: آنها با استفاده از تمام عده و عده و حمایت‌های دشمنان اسلام امنیت مردم را در اوایل انقلاب به هم زدند و امروز هم در تلاش هستند که این امنیت را از بین ببرند.

سردار حسینی افزود: ضد انقلاب از یک سو ندای دفاع از خلق کرد سر می‌دهند اما برخلاف این ادعا به بدترین شکل ممکن با این مردم رفتار کردند و برخی از رزمندگان را به بدترین شکل ممکن شکنجه و به شهادت رساندند.

وی با بیان اینکه بالاتر از شهادت مظلومانه شهیده اسدی در طول تاریخ دفاع مقدس نمی‌توان سراغ داشت گفت: گروهک کومله مال و جان این شهیده را ناجوانمردانه به تارج بردند و کودکان کوچکش را بی‌پناه کردند.

فرمانده سپاه کردستان اضافه کرد: سینه مردم کرد و کردستانی‌ها انباشته از نفرت ضدانقلاب است چرا که آنها هرآنچه صدام و صدامیان گفتند علیه ملت ایران و کرد پیاده کردند.

وی افزود: حیله و خدعه در وجود ضدانقلاب به شدت موج می‌زند و در مسیر ضربه‌زدن به مردم کرد در طول تاریخ از هیچ تلاشی فروگذار نبوده‌اند.

فهرست