سرکشی و تقدیر تبلیغات اسلامی مریوان از روحانیون پیشکسوت
با حضور رئیس تبلیغات اسلامی مریوان و رئیس مرکز بزرگ این شهرستان از 6 روحانی پیشکسوت در مریوان تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، با حضور حجت‌الاسلام ورهرام رئیس تبلیغات اسلامی مریوان و ماموستا حق‌پناه رئیس مرکز بزرگ این شهرستان از ۶ روحانی پیشکسوت در مریوان تجلیل شد.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی مریوان در روند بازدید و دیدار با این روحانیون اظهار کرد: به منظور ارج نهادن از تلاش و تبلیغ چند ساله روحانیون پیشکسوت امر مهم ترویج امر به معروف ونهی از منکر به همت تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان از این عزیزان تقدیر شد.
ماموستا حق‌پناه به نقش مهم روحانیون در ترویج ارزش‌های دینی و اسلامی اشاره کرد و گفت: هرچه در زمینه مسائل دینی داریم، مدیون روحانیون بزرگوار است.
وی خاطرنشان کرد: روحانیون و ماموستایان دینی مجاهدین خستگی ناپذیر دفاع از دین و ارزش‌های ناب محمدی هستند و با مجاهدت و مهاجرت درکسب علم و دانش و تبلیغ آن در جامعه چراغ دین و هدایت را همواره فروزان نگهداشته‌اند.
رئیس اداره تبلیغات شهرستان مریوان هم گفت: این اقدام گام کوچکی در مسیر ارج نهادن از تلاش و تبلیغ چند ساله روحانیون پیشکسوت در این شهرستان مرزی است.
حجت‌الاسلام ورهرام خاطرنشان کرد:‌ارج نهادن به روحانیون پیشکسوت که مایه وحدت و همدلی و باعث ایجاد روحیه تقریبی بین مذاهب اسلامی هستند افتخار بزرگی است.
انتهای پیام/

فهرست