با صدور پیامی؛
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت درگذشت ماموستا بیضاوی را تسلیت گفت
حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت درگذشت ماموستا بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه و از علمای برجسته کرد کشور را تسلیت گفت.

گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در کردستان حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت درگذشت ماموستا بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه و از علمای برجسته کرد کشور را تسلیت گفت.

متن پیام دبیر شورا به شرح زیر است:‌

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت عالم عامل، فقیه وارسته مرحوم ملا حیدر مصطفوی که عمر شریفش به پرورش شاگردان ممتاز و تربیت نیروهای وفادار به آرمانهای الهی و انقلابی سپری شد موجب تاثر عمیق گردید.

اخلاص و ساده زیستی، قناعت، دوری گزینی از مظاهر مادی، در عین مردم داری و حضور در صحنه، ایشان را به استوانه ای پایدار در استان کردستان تبدیل نموده است.

بینش عمیق انقلابی، مبارزه با ضد انقلاب و تفکرات انحرافی، پایبندی به آرمان اخوت و برادری و  همبستگی امت اسلامی و ثبات قدم در این مسیر نورانی، از برکات وجودی ایشان بود که انشاالله ارادتمندان ایشان با جدیت این مسیر تابناک را دنبال خواهند نمود.

از خداوند بزرگ برای ایشان، رحمت و رضوان الهی و برای مردم شریف کردستان، بویژه شاگردان و خانواده آن مرحوم، شکیبایی و بردباری مسألت می‌نمایم.

کاظم لطفیان

دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت

فهرست