شناسه خبر: 5721

لینک کوتاه صفحه

https://kord.dmsonnat.ir/?p=5721

مسئول سابق مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دیواندره
خدمت بی‌منت به مردم حرکت در مسیر اهداف شهدا است
مسئول سابق مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دیواندره گفت: خدمت بی‌منت به مردم حرکت در مسیر اهداف شهدا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت‌الاسلام مالکی در مراسم تکریم خود و معارفه مسئول جدید مرکز بزرگ اسلامی دیواندره، اظهار کرد: هر آمدنی رفتنی دارد انشالله آمدن‌ها خوش استقبالی و رفتن‌ها دعای خیر به دنبال داشته باشد.

وی تصریح کرد: خداوند برخی از انسان‌ها را به گونه‌ای آفریده که با کوچکترین نکته ممکن است بیشتری بغض و گاهی با سخت‌ترین ضربه کمترین احساس درد را داشته باشند امیدوارم تا روزی که در دنیا هستیم غم مظلومین و مستضعفین را داشته باشیم چرا که اگر غیر از این باشد ارزشی برای وجود خود قائل نبوده‌ایم.

مسئول سابق مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دیواندره اضافه کرد: در مدتی که در شهرستان دیواندره بودم با همراهی فرماندار و امام جمعه دیواندره توانسته‌ایم انجام وظیفه بکنیم.

وی گفت: خدمت به مردم و تلاش در مسیر رفع مشکلات مردم کمتر از شهادت در راه خدا نیست.

وی با بیان اینکه شهدا خون پاکشان را فدا کردن تا امنیت را به مردم ارزانی دارند، اضافه کرد: این وظیفه ما است که با حرکت در مسیر شهدا گام در مسیر رفع مشکلات مردم برداریم.

وی در پایان تصریح کرد: هجمه‌های فرهنگی جدی از سوی دشمنان اسلام به سمت مردم وارد است که باید برای مقابله با آن پادزهر داشته باشیم.

گفتنی است؛ حجت‌الاسلام مالکی روز گذشته طی مراسمی به عنوان مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دهگلان معرفی شد.

فهرست