شناسه خبر: 5616

لینک کوتاه صفحه

https://kord.dmsonnat.ir/?p=5616

نماینده ولی فقیه در استان کردستان:
با علقه اداری و معنوی برای ارتقاء مجموعه تلاش کنید
نماینده ولی فقیه در استان کردستان  گفت: با علقه اداری و معنوی برای ارتقاء مجموعه تلاش کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی در مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست حوزه دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، ضمن تشکر از زحمات چند ساله مدیرسابق و آرزوی توفیق و پیروزی برای مدیرجدید حراست این حوزه اظهارداشت: در جابه جایی ها و انتصاب های شکل گرفته در حوزه مرکز بزرگ اسلامی،  اعمال سلیقه نشده و تلاش بر این بود که با دقت در انتصاب ها از کارکنان خود مجموعه استفاده شود.

وی با بیان اینکه اقدامات و تلاش مسئولین درحوزه دفتر نماینده ولی فقیه و مرکزبزرگ اسلامی غرب کشور در گذشته قابل تقدیر است و نباید آن را نفی کرد افزود: همه عزیزان در گذشته در کسوت نماینده ولی فقیه،  مدیر مرکزبزرگ و معاونت های فرهنگی و غیره به سهم و توان خود برای پیشبرد این مجموعه و در راستای دستاورد های علمی و فرهنگی تلاش کرده اند و آنچه مهم است اینکه باید کارکنان و مسئولین سعی نمایند با رویکردی تازه و با انگیزه و شوق بیشتری رو به جلو حرکت نمایند.

نماینده ولی فقیه تصریح کرد: بنده یک شعار و اعتقادی برای خود دارم وآن اینکه،  کاری که باید انجام دهیم ، انجام می دهیم  نه آنچه که دلمان می خواهد انجام دهیم . و مطمئن باشید از این به بعد نیز همینطور خواهد بود چون این کار،  کارما نیست و کار حضرت آقا است و به نظر بنده تغییراتی که تا به امروز صورت گرفته با هدفمندی و به منظور پیشبرد مجموعه بوده و برای هر انتصاب و تغییری ساعت ها وقت گذاشته شده تا به نتیجه دلخوا رسیده باشیم.

ایشان درادامه عنوان داشت: ما از مسئولین و کارکنان این مجموعه درخواست می نماییم که در کار « رازداری و امانت داری » را سرلوحه کار خویش قرارداده و باید رازدار مردم باشیم و با تمام وجود از بیت المال و آنچه که در اختیار ما قراردارد ازجمله آب، برق، گاز، و تلفن و امکانات اداری حراست و نگهداری نماییم.

نماینده ولی فقیه مسئله محوری را از دیگر مولفه هایی دانست که مسئولین و کارکنان باید در انجام آن کوشا باشند و افزود: مسئله محوری در کار بسیار لازم و ضروری است و ما بیاموزیم که یک  خدمه ایم و نیامده ایم که آقایی و ریاست کنیم بلکه خدمتگذاریم و باید در سریع ترین وقت پاسخگوی مردم و مراجعه کنند باشیم .

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی، کارآمدی مسئله چهارم و از ویژگی های یک کارمند خوب برشمرد و عنوان داشت:  کارآمدی مسئله بسیار مهمی است و همه کارکنان با علقه ، و شور و شوق فراوان به سیستم،  دراول صبح کار را آغاز نمایند و با نگاه،  ابتکار و افکارجدید اداری به مجموعه کمک کنند.

مسئول مرکزبزرگ اسلامی غرب کشور خاطرنشان کرد: انتظاراست مسئولین و کارکنان مجموعه در کنار علقه اداری با علاقه مندی و دلبستگی معنوی به سیستم،  در ارتقاء معنوی موثرباشند و با جان و دل برای مجموعه تلاش کنند.

قابل ذکر است که در این مراسم از تلاش و زحمات چند ساله آقای علیرضا شهسواری مدیر سابق حراست حوزه نمایندگی ولی فقیه تقدیر به عمل آمد و در قالب این مراسم آقای گرامیان را به سرپرست معاونت فرهنگی مرکزبزرگ اسلامی غرب کشور نیز منصوب شدند.

فهرست