امام جمعه سنندج
حفظ امنیت مهمترین هدف سردار سلیمانی بود/شهید سلیمانی برای حفظ امنیت مردم از جانش گذشت
امام جمعه سنندج گفت: شهید سلیمانی به خاطر امنیت و آسایش نه تنها درون مرزها بلکه مردم در خارج از مرزها از جان خود گذشت و برای دفاع از مظلومین سینه سپر کرد و نام و یاد این شهید گرانقدر برای همیشه در ذهن مردم ماندگار خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا رستمی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا اظهار کرد: در یکمین سالگرد شهادت سردار دلها هستیم این ایام را محضر حضرت آقا و همه ملت ایران و آزادی خواهان جهان تسلیت عرض می کنم.

وی به برخی ویژگی های بارز شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: شجاعت، ایثار، فداکاری همه شهدا و در راس آنها سردار رشید اسلام، شهید سلیمانی عامل اقتدار امروز ایران اسلامی است.

وی افزود: شهید سلیمانی به خاطر امنیت و آسایش نه تنها درون مرزها بلکه مردم در خارج از مرزها از جان خود گذشت و برای دفاع از مظلومین سینه سپر کرد و نام و یاد این شهید گرانقدر برای همیشه در ذهن مردم ماندگار خواهد بود.

ماموستا رستمی تصریح کرد: خداوند در آیه ۹ سوره حشر می‌فرماید “عده‌ای هستند به خاطر جان مردم جان خود را فدا می‌کنند و این اوج گذشت است”.

وی اذعان داشت: سردار سلیمانی نه بخاطر کشورگشایی بلکه به خاطر ایجاد امنیت و عدالت و حفظ جان مظلومین و نجات آنان در برابر دشمنان ایستاد و طعم تلخ شکست را به آمریکا و دست نشانده‌هایشان دادند این سردار شهید تعیین‌کننده معادلات بود.

فهرست