نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان:
جنایات و اقدامات ضد حقوق بشری آمریکا بیش از پیش تبیین شود/آمریکا اعتقادی به حقوق بشر ندارد
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: جنایات و اقدامات ضد حقوق بشری آمریکا باید برای قشر جوان و نوجوان بیش از پیش تبیین شود،

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در نشست «بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» که امروز در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: اساس شکل‌گیری آمریکا از ابتدا بر پایه تجاوز به حقوق دیگران، نژادپرستی، ثروت‌اندوزی و ظلم بوده است.

وی خاطرنشان کرد: بر همین اساس است که آمریکا هیچ اعتقادی به حقوق بشر نداشته و جنایات بی‌شماری را در کشورهای مختلف دنیا و حتی در داخل کشور خود انجام می‌دهد.

به گفته نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، برای بیان جنایات آمریکا که داعیه حقوق بشر در دنیا را دارد، سال‌ها وقت نیاز است چراکه این جنایات مربوط به چند روز و یا چند سال نمی‌شود.

جنایات آمریکا در ایران به بعد از انقلاب اسلامی محدود نمی شود

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گریزی به جنایات آمریکا در ایران اسلامی زد و عنوان کرد: جنایات آمریکا در ایران به بعد از انقلاب اسلامی محدود نمی شود.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اظهار داشت: جنایات آمریکا در ایران از سال ۱۳۲۰ آغاز شده است و به دنبال آن نیز جرقه‌های شکل‌گیری یک انقلاب ضد ظلم و استکبار شکل گرفت.

وی با بیان اینکه جنایات و اقدامات ضد حقوق بشری آمریکا باید برای قشر جوان و نوجوان بیش از پیش تبیین شود، عنوان کرد: جنایات امریکا در دنیا باید بیش از پیش تبیین شود و چهره واقعی این شیطان بزرگ را به جامعه جوان کشور بشناسانیم تا فریب تبلیغات دروغین آنان را نخورند.

انقلاب اسلامی زمینه افشای جنایات آمریکا را برای جهانیان فراهم کرد

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی زمینه افشای جنایات آمریکا را برای جهانیان فراهم کرد و شاید یکی از دلایل خشم آمریکا از ایران همین نمایان شدن ماهیت ضد بشریتش توسط انقلاب ما است.

به گفته آیت‌الله حسینی‌شاهرودی ، امروز باید جنایات طراحی شده ناقض حقوق بشر آمریکا در کشورهای مختلف جهان به ویژه کشورهای اسلامی را باید افشا کرد و حقیقت این شیطان بزرگ برای جهانیان ثابت شود.

حاکمیت قرآن بر جهان محقق می شود

وی تصریح کرد: قطعا دیر نیست روزی که حاکمیت قرآن بر جهان محقق خواهد شد و با حاکمیت این کتاب الهی و تبدیل شدن آیات و دستورات آن به عنوان منشور حقوق بشر در دنیا جهان نجات می یابد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه با توجه به روند رو به افول قدرت پوشالی آمریکا روز حاکم شدن قرآن بر جهان دور از ذهن نیست، اظهار کرد: شکست آمریکا نزدیک است و این شیطان بزرگ با توام تقلا و تلاشی که می کنند رو به افول و نابودی است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی در ادامه بر استفاده صحیح از فضای مجازی به ویژه در شرایط فعلی کشور تاکید کرد و گفت: ترویج گفتمان انقلاب و نظام اسلامی باید یکی از اولویت‌های اصلی تمام دستگاه‌های ذیربط باشد و در این راستا استفاده از فضای مجازی به عنوان یک ظرفیت تاثیرگذار مد نظر قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در روزهایی که به خاطر شیوع کرونا ویروس امکان برگزاری نشست‌ها و برنامه‌های مختلف جمعی وجود ندارد باید از بستر فضای مجازی بیش از پیش استفاده کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان تصریح کرد: تولید محتواهای تاثیرگذار و ایجاد امکان استفاده از این محتواها برای اقشار مردم به ویژه در موضوع حقوق بشر آمریکایی نیاز ضروری است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی در پایان عنوان کرد: در این راستا باید از ظرفیت جامعه علمی و افراد صاحب نظر بیش از پیش استفاده شود و با تولید محتواهای غنی و قابل فهم و تاثیرگذار زمینه را برای شناساندن هرچه بیشتر حقوق بشر آمریکایی فراهم کنیم.

فهرست