امام جمعه بلبان‌آباد
توجه به اقشار نیازمند اولویت مردم و مسئولین باشد/ ضد انقلاب تاوان سختی خواهند پرداخت
امام جمعه بلبان‌آباد گفت: توجه به اقشار نیازمند و رفع مشکلات آنها اولویت مردم و مسئولین باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا امیری در خطبه های نماز جمعه شهر بلبان‌آباد اظهار کرد: به مدد الهی و به برکات ماه رمضان و ماه نزول قرآن ریشه ویروس کرونا برچیده می‌شود.
وی با تاکید بر رعایت هرچه بیشتر تقوا، تعاون و همکاری در این ماه مبارک افزود: تعاون و همکاری خانواده‌ها و مسؤولین در شرایط فعلی نقش مهمی در مبارزه با کرونا ویروس دارد.
امام جمعه بلبان‌آباد تصریح کرد: توجه به اقشار نیازمند به ویژه کسانی که به واسطه شیوع این ویروس دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند امری ضروری است.
ماموستا امیری افزود: هر چند در قالب طرح‌های مختلف از جمله طرح مواسات و مومنانه و طرح مهر ایرانیان توسط سپاه، ادارات و نهادهای مختلف اقدامات خوبی برای کمک به نیازمندان صورت گرفته است، اما باتوجه به شرایط فعلی و قرارگیری در ماه مبارک رمضان همت بیشتر مسؤولین و مردم خیر در این راستا ضروری است.
امام جمعه بلبان‌آباد در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به شهادت شهید شکیبا سلیمی و دو تن از همرزمانش گفت: شهادت این عزیزان توسط ضد انقلاب و مزدوران خیانت بزرگی به مردم کردستان بود این مزدوران باید بدانند که تاوان این جنایت را خواهند پرداخت.
انتهای پیام/

فهرست