شناسه خبر: 8858

لینک کوتاه صفحه

https://kord.dmsonnat.ir/?p=8858

امام جمعه اهل سنت بیجار:
بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی است
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی است و در تمام صحنه‌های مهم و سرنوشت‌ساز کشور حضوری مقتدر و تاثیرگذار داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، لقمان محمدی با اشاره به فرمایشات امام راحل در مورد جایگاه بسیج و این جمله تاریخی ایشان که “بسیج لشکر مخلص خداست”، اظهار کرد: امام امت با این جمله ماندگار چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده‌اند.

وی با تبریک هفته بسیج به تمام بسیجیان در ایران اسلامی، گفت: هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند، خاطرنشان کرد:‌ بسیج نیرویی همیشه در صحنه است و در تمام عرصه‌های حساس و سرنوشت‌ساز تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است.

امام جمعه اهل سنت بیجار تصریح کرد: بسیج از زمان تشکیل تا به امروز در تمام صحنه‌های مهم و سرنوشت‌ساز همچون دفاع از انقلاب، دفاع مقدس، سازندگی و غیره توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

ماموستا محمدیان با تاکید براینکه بسیج مایه مباهات و افتخار نظام است، اذعان کرد: بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس با سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه‌های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه ای دیگر و این بار در میدان‌های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در جهاد است.

به گفته وی، بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل و زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا کم نظیر، بی بدیل و شایسته تقدیر است.
انتهای پیام/

فهرست