شناسه خبر: 5603

لینک کوتاه صفحه

https://kord.dmsonnat.ir/?p=5603

مسئول برنامه‌ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان
برگزاری دوره‌ آموزشی تبلیغ برای ۳۰ ماموستای کردستانی
مسئول برنامه‌ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: دوره  مشاوره تبلیغ بالینی به همت ستاد بحران و حوادث غیرمترقبه حوزه‌های علمیه کشور برای 30ماموستای کردستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی کردستان، علی‌اصغر دریایی اظهار کرد: دوره مشاوره تبلیغ بالینی به همت ستاد بحران و حوادث غیرمترقبه حوزه‌های علمیه کشور برای ۳۰ نفر از ماموستاهای استان کردستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی سه روزه و با حضور اساتید مجرب برگزار شد، عنوان کرد: دوره  مشاوره تبلیغ بالینی با هدف مبارزه با بیماری کرونا و کمک به کادر درمان و به همت ستاد بحران و حوادث غیرمترقبه حوزه‌های علمیه کشور، دانشگاه علوم پزشکی کردستان و قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) استان کردستان در برگزار شد.

مسئول برنامه‌ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه این دوره آموزشی به مدت ۳ روز از ۱۸ دی‌ماه در سطح استان کردستان آغاز شد، عنوان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین مهکام، مسئول کمیته مشاوره و راهنمایی ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه و حجت‌الاسلام عرب‌پور و حجت‌الاسلام صفری از اساتید حوزه‌های علمیه کردستان تدریس این دوره آموزشی را برعهده داشتند.

وی اعلام کرد:  در آخرین روز این دوره آموزشی ماموستایان برای گذراندن بخش علمی این دوره در بیمارستان‌ توحید سنندج حضور پیدا کردند و در کنار ارائه خدمت به بیماران کرونایی،‌ کار روحیه‌بخشی و امیدبخشی به بیماران را انجام دادند.

وی اضافه کرد: طلاب و ماموستایان شرکت کننده در این دوره آموزشی با حضور فعال خود ثابت کردند که مرد میدان‌های سخت هستند.

وی در ادامه با اشاره به تاثیرگذاری همیشگی جامعه طلاب و روحانیون در آگاه‌بخشی و روشنگری در جامعه گفت:طلاب و روحانیون مقابله با کرونا نقش چشم‌گیری داشتند و شرکت در چنین دوره‌های آموزشی که در دو سطح نظری و عملی برگزار شد در ارتقای مقبولیت و محبوبیت هرچه بیشتر جامعه روحانیون در بین مردم تاثیرگذار بود.

فهرست